Nye sider kommer snart

Som du ser, holder vi på å oppdatere nettsidene våre. Vi beklager rotet og ønsker deg hjertelig tilbake til nye nettsider over sommeren.


Send oss gjerne en mail hvis du lurer på noe!



Kontaktinformasjon

E-post: post@vegaforlag.no

Telefon: +47 21 09 04 10


Post: Pb. 8814, St. Olavs plass, 0028 Oslo.


Besøk: St. Olavsgate 21 B, 0165 Oslo, 4. etg


Page under construction

This page is under construction. You are welcome to check in again after the summer, when the page is up and running.


Feel free to send us an email if you have any questions!


Ansatte

Elen Zickfeldt

Forlagssjef

21 09 04 11

elen@vegaforlag.no


Magnus Skjæraasen Aarø

Redaktør

21 09 04 16 / 99 29 79 72

magnus@vegaforlag.no


Anders Vaa

Redaktør

92 25 49 66

anders@vegaforlag.no


Eline Oppebøen

Salgssjef

21 09 04 14 / 99 79 10 28

eline@vegaforlag.no


Odd M. Karlsen

Salgs- og markedskonsulent

99 44 16 92

odd@vegaforlag.no